• Orechová slávnosť

• Po dvojročnej prestávke obnovujeme tradíciu jesenných posedení pri chutných koláčikoch a príjemnej hudbe... stretneme sa v piatok 4.11. o 17,00 hod. v kultúrnom dome. Pochváľte sa svojím koláčom a pridajte k nemu i recept. Koláčiky môžete nosiť v piatok počas dňa do školy alebo večer priamo do KD. Tešíme sa na stretnutie.

• od piatka 28.10. do utorka 1.11.2022

So súhlasom zriaďovateľa bude v tieto dni zatvorená aj MŠ.

Obnovenie prevádzky ZŠ i MŠ bude v stredu 2.11.2022.

• Odhlasovanie zo stravy

• Vážení rodičia, sme veľmi radi, že v čoraz väčšej miere využívate elektronické odhlasovanie z obedov, je to aj pre nás prehľadnejšie. Chceme vás len upozorniť, že možnosť odhlásiť svoje dieťa z obeda sa vám ponúka dvomi spôsobmi: priamo v rámci žiadosti o uvoľnenie žiaka- toto odhlásenie sa však zobrazí vedúcej ŠJ až v momente, keď triedna učiteľka ospravedlnenku akceptuje. Môže sa ale stať, že z nejakého dôvodu (choroba učiteľky, účasť na školskej akcii a pod.) nebude ospravedlnenka akceptovaná  včas a teda dieťa odhlásené reálne nebude. Preto, prosím, robte odhlásenie dieťaťa zo stravy len cez "Jedálny lístok". Toto sa zobrazuje okamžite.

Naďalej samozrejme zostáva možnosť odhlásiť obed osobne ústne, alebo telefonicky.

• Sobota 15.10.

• o 10,00 h začínna za obcou brigáda v Orešanskom jedlom lese. Nakoľko škola na tomto projekte participuje, verím, že sa brigády aktívne zúčastnia i naši žiaci.

• Exkurzia 14.10.

• V piatok 14.10. sa žiaci 4.-7.ročníka zúčastnia exkurzie do Uherského Hradište. Odchod autobusu je ráno o 7,30h od školy, predpokladaný príchod po 17,00 h. Nezabudnúť na vhodné oblečenie (i pre prípad dažďa) a jedlo a pitie. Žiaci sú odhlásení z obeda.