• eTwinning school

• Naša škola opakovane splnila náročné kritériá a získala prestížny titul: "Škola eTwinning ". Zároveň projekt pod vedením p.u.Fusatého získal národné ocenenie. Poďakovanie patrí všetkým pedagógom, ktorí realizovali medzinárodné projekty: I.Ondrušová, L.Pokorná, L.Fusatý, M.Fusatá, M.Tremková i aktívnym žiakom, ktorí na projektoch pracovali. Špeciálne poďakovanie patrí pani zástupkyni I.Ondrušovej za kvalitné vypracovanie podkladov k podaniu o titul.    Do fotogalérie bol pridaný nový album etwinning school.

• Vyhodnotenie zberu papiera

• 1.miesto za jednotlivcov: Lukáš S. 7.r. (vyhral poukaz do PantaRhei a poukaz "alza")

1.miesto -triedy: 7.trieda (vyhrali návštevu Laser arény v TT)

*najlepší na 1.stupni: 2.trieda (vyhrali návštevu cukrárne v TT)

*najlepší škôlkar: Mateo R. z MŠ 2. (vyhral balíček -kniha, maľovanky, farbičky)

Všetkým víťazom blahoželáme.

Počas dvoch týždňov zberu papiera sme spoločne nazbierali 6200 kg papiera. Do zberu sa zapojili všetky triedy a 5 škôlkarov. Veľká pochvala všetkým, ktorí prispeli papierom a veľké ďakujem pani učiteľkám, žiakom 9.ročníka a triednej pani učiteľke deviatakov za pomoc pri organizácii zberu.

• Úspech v eTwinning-u

• V národnej súťaži v kategórii -Projekty 2. stupňa ZŠ- je medzi ocenenými i projekt p.u. Fusatého. S projektom "Československo minecraftom" získal 3. miesto - srdečne blahoželáme jemu i žiakom 7.ročníka, ktorí projekt robili.

• Úspech v súťaži

• Šampionát v angličtine -"WOCABEE"- v okrese Trnava, ovládla naša škola... 4 naše triedy sa umiestnili v prvej desiatke a máme aj víťazov:

1.miesto - 9.ročník

2.miesto - 7.ročník

5. miesto - 6.ročník

7.miesto - 5. ročník

12.miesto - 4.ročník

Všetkým žiakom z týchto tried srdečne blahoželám a ďakujem za reprezentáciu školy.  riaditeľka školy