• Obmedzenie prevádzky v MŠ

• Vážení rodičia, na základe informácií z OCÚ vás informujeme o tom, že od 3.5. sú plánované práce na streche súčasnej budovy MŠ, následkom čoho budeme nútení, po dobu asi 2 týždňov, fungovať v spojenej triede vždy len v 1 oddelení škôlky (1.týždeň v triede mladších a 2.týždeň v triede starších detí). Vzniknutej situácii prispôsobíme režim v MŠ, no určite by sa to lepšie zvládlo s menším počtom detí. Týmto prosíme všetkých, ktorým to situácia umožňuje, aby si počas prerábky MŠ (teda cca do pol mája) deti nechali doma. V prípade, že si dieťa necháte doma, nezabudnite ho odhlásiť z obedov. O ukončení krízového režimu vás budeme informovať. Ďakujeme za pochopenie.       riaditeľstvo školy

• Zmena platieb za stravu

• Nakoľko bude od 1.5. obnovená dotácia na stravu, urobili sme úpravu platobných predpisov za stravné v ŠJ. Kompletné vygenerovanie nových platieb by bolo komplikované a aj pre vás mätúce a tak sme pristúpili k jednoduchšiemu opatreniu- zrušili sme vám v predpisoch májovú platbu za mesiac jún-uhradením aprílovej platby sa teda vaša povinnosť platiť obedy končí. Ak by ste v máji platbu aj urobili, v júli vykoná vedúca ŠJ kompletné vyúčtovanie a prípadné preplatky (aj za máj) vám budú vrátené. Novým stravníkom boli vygenerované jednorazové platby za réžiu.

• Zápis do materskej školy

• Vážení rodičia, oznamujeme Vám, že sme spustili elektronické prihlasovanie do MŠ na škol.rok 2023/24.

Elektronickú prihlášku nájdete na hlavnej stránke: skoladoresany.edupage.org. (klik na obrázok). Prihlášku si po vyplnení vytlačte, dajte potvrdiť detskému lekárovi a podpísanú oboma rodičmi prineste do MŠ v dňoch 9.-11.5.2023 od 15,00 - 17,00 hod.

• Deň otvorených dverí

• Vážení rodičia a priatelia školy, po pandemickej prestávke vás opäť srdečne pozývame na Deň otvorených dverí. V stredu 5.4.2023 máte možnosť počas dopoludnia prísť do školy, pozrieť, čo máme nové, zúčastniť sa vyučovania a vidieť ako fungujeme. Už sa na všetkých tešíme.