• Distribúcia samotestov

• Ministerstvo školstva zabezpečilo dodávku samotestov na COVID, ktorými sa žiaci pretestujú pred nástupom do školy v septembri - ideálne cez víkend 3.-4.9.2022. Každý žiak dnes dostal krabičku samotestov domov- prosíme potvrdiť prevzatie samotestov cez "Prihlasovanie". Ďakujeme.

• Koniec školského roka

• Pozývame vás na slávnostné ukončenie šk.roka - vo štvrtok 30.6.2022 o 8,30 h v KD (bez úvodnej sv. omše). Po spoločnom vyhodnotení žiaci odchádzajú do tried po vysvedčenia a cca o 10,00 h domov.  V tento deň nemajú žiaci už obed a nefunguje ani ŠKD.

Prevádzka v materskej škole bude v tento deň len do 12,30h. Ďakujeme za pochopenie.

• Slávnostné ukončenie projektu Erasmus

• V utorok 28.6.2022 o 17,00 h v kultúrnom dome plánujeme slávnostne ukončiť náš 1.úspešný žiacky projekt Erasmus. Na stretnutie, spojené s občerstvením, pozývame všetky hostiteľské rodiny, ale aj ďalšie rodiny našej školy, ktoré projekt zaujal a chceli by si pozrieť videá z našich zahraničných návštev a dozvedieť sa o priebehu projektu. Príďte stráviť spoločný podvečer s našimi žiakmi, ktorí na projekte pracovali a radi sa s vami podelia o svoje zážitky a skúsenosti. Všetci ste srdečne vítaní.

• Vyhodnotenie T5

• 18.5. prebehlo celoslovenské testovanie piatakov- výsledky sme zasielali rodičom cez edupage. Najlepšie výsledky z našich žiakov dosiahol Lukáš Straška s výsledkami: SJL-90% a MAT-93,3%.... Blahoželáme.

Ak by ste mali záujem si testy vyskúšať, tu sú:

T5-2022_Mat_v_SJ.pdf

T5-2022_SJL.pdf

• Program na 20.-24 6.

• Śkola v prírode- Smokovec- prihlásení žiaci- nezabudnúť potvrdiť cez Prihlasovanie "Vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti.

Program v škole: 1.-4.r. bude končiť po 4.hodine, 5.-9.r. po 5.hodine

20.6.- Cvičenie v prírode- turistická vychádzka na Slepý vrch

21.6.- 5.-9.r.- Cvičenie v prírode- teoretická časť, 1.-4.r.- aktivity v triede                                                         22.6.- výlet do Nitry- všetky ročníky (všetci sú odhlásení z obeda)                                                                     23.6. športový deň                                                                                                                                             24.6.- spoločenské hry -turnaj                           K jednotlivým aktivitám je potrebné prispôsobiť oblečenie i výbavu.

• Školská kolekcia oblečenia

• Vážení rodičia, milí žiaci....radi by sme Vám predstavili skvelú novinku!   Naša škola si nechala skúšobne vytvoriť vlastnú  kolekciu oblečenia, s logom školy, ktoré ste vy sami vybrali v hlasovaní. Toto oblečenie je možné si aktuálne zaobstarať v našom eshope  tu: https://www.kraloveskoly.cz/doresany/ .  Objednávanie je už spustené a bude možné len do 19.6. 2022. Nasledujúci deň sa eshop uzatvorí a objednané veci pôjdu do výroby. Neváhajte preto, ak si chcete zadovážiť svoj prvý kúsok zo školskej kolekcie!

Dúfame, že z nej budete mať radosť, nájdete si kúsky, ktorý sa vám páčia a hrdo sa prihlásite k svojej škole!   vedenie školy