• Erasmus

• Výmenný pobyt na Slovensku zahŕńa návštevu známych miest z nášho okolia a tak priatelia zo Španielska, Portugalska a Francúzska navštívia Bratislavu, Devín, Trnavu,Modru, Červený Kameň a Budmerice. Okrem toho absolvujú niekoľko spoločných aktivít- Tvorivé dielne, turnaj v stolových hrách, kvíz Kahoot a rozlúčkový karneval. Veríme, že sa bude hosťom u nás páčiť.

• Ďakujeme za 2% z daní

• Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na: skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu a vybavenia školy. Minulý rok sme za príspevky zakúpili stoly a stoličky do jedálne.

Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní tu je platné tlačivo pre tento rok:  vyhlasenie_2_.pdf. Tlačivo si môžete vyžiadať aj u svojej triednej učiteľky.

• Základná škola s materskou školou Dolné Orešany
        • riaditel@skoladoresany.sk
        • 033/5582109 základná škola 0948 486801 riaditeľka školy 0901 705246 školská jedáleň 0948 152059 materská škola
        • Dolné Orešany 209, 919 02 Dolné Orešany Slovakia