• Školské noviny

• Vianočné vystúpenie

• 14.02.2023 14:18
        • Na vianočné vystúpenie sa všetci tešili, pretože to bolo po 3 rokoch!! Všetko sa to začalo o 16:30. Pani riaditeľka mala krásny príhovor, vlastne ako vždy!

Potom bola na rade škôlka, ktorá bola hrozne zlatá a uvedomila som si, ako ten čas rýchlo letí a videla som tam na ich mieste seba a mojich drahých spolužiakov, ako keby to bolo pred 8 rokmi. Škôlka si pripravila krásny spev aj tanček.

Potom prišli prváci, druháci, a takto to išlo až po deviatu triedu. Medzitým mala Saška B. a Andrej krásny príhovor. Každý jeden tanečný či spevácky kúsok bol nacvičovaný s láskou a radosťou, že to znovu robíme.

Keď sme boli na rade my, ôsmaci, bola som dosť v strese, pretože som náš nacvičený tanec nevedela až tak dobre a bála som sa, že nám spravím hanbu, no nakoniec to dopadlo dobre a pomýlili sme sa všetci naraz :-). Bola som v páre s Dávidom B., s ktorým sa tancovalo naozaj dobre!!!

Pri vystúpení deviatakov som mala pocit, že nám viacerým ubehla slza, pretože to bolo ich posledné vystúpenie. Ale myslím si, že sme si to po toľkých rokov naozaj všetci užili.