• Školské noviny

• Turnaj o pohár riaditeľky školy

• 22.11.2022 14:20
        • Na našej škole sa každoročne koná turnaj o pohár riaditeľky školy, kde proti sebe hrajú futbal žiaci druhého stupňa.
        • Výnimkou nebol ani tento rok, keď sa 16. septembra 2022 uskutočnil tento turnaj. V piatok ráno sme za trošku oblačného počasia prišli do školy, kde nám oznámili, že sa turnaj bude konať, keďže neprší (inak by sa konal v pondelok alebo v deň, keď by nepršalo). Potom sme sa presunuli na umelé multifunkčné ihrisko, kde sme mali rozcvičku. Po rozcvičke nám pani riaditeľka pripomenula, že máme hrať fair-play a že si to máme užiť a hlavne sa dobre zabaviť. Turnaj sa teda oficiálne začal.

Výsledky zápasov:

piataci vs šiestaci = 2:7

siedmaci vs ôsmaci = 0:11

piataci vs deviataci = 2:7

šiestaci vs ôsmaci = 2:6

siedmaci vs deviataci = 0:10

piataci vs siedmaci = 2:5

šiestaci vs deviataci = 2:13

piataci vs ôsmaci = 0:9

šiestaci vs siedmaci = 0:3

ôsmaci vs deviataci = 6:4 (predĺženie + penalty)

Nakoniec sa vyhlasovali najlepší strelec turnaja, najlepší brankár turnaja a poradie, v akom skončili jednotlivé triedy.

Najlepším strelcom sa stal Dávid Ba. z ôsmeho ročníka a najlepším brankárom sa stal takisto žiak ôsmeho ročníka, Dávid Bl.

Poradie tried:

5. miesto – piataci

4. miesto – šiestaci

3. miesto – siedmaci

2. miesto – deviataci

1. miesto – ôsmaci

Za prvé miesto dostali ôsmaci aj putovný pohár, ktorý majú teraz hrdo vystavený v triede aj s diplomom :-D.

Nelka, 8. ročník