• Školské noviny

• Deň stromov

• 04.02.2022 13:32
        • Október už tradične patrí k mesiacom, kedy nevyjadrujeme len úctu starším, ale aj našim stromom.
        • Na deň stromov sme si mali doniesť plastové fľaše. Dievčatá tie svoje odovzdali do káry. Keď sme tam prišli, pani učiteľka nám povedala, čo sa bude diať. Mali sme chodiť po 5 stanovištiach.

Na prvom stanovišti sme mali preliezť cez bludisko. Organizovali to Vanda Zigová a Adela Skývová. Bolo to celkom ľahké a srandovné. Nakoniec to bola tá najlepšia aktivita.

Druhá aktivita bola o rýchlom behu a skákaní po lavičkách. Toto stanovište mali pod palcom Natália Koritarová a Viki Čmaradová. Bola to celkom ľahká aktivita.

Pri tretej aktivite sme mali behať slalom pomedzi stĺpy. Aj toto stanovište malo svojich vedúcich, Dominika Gondeka a Andreu Šulecovú.

Štvrtá a piata aktvita patrili medzi tie náročnejšie. Najskôr sme mali hádať stopy zvierat a potom zostrojiť rôzne obrázky. My sme mali dúhu. Museli sme nájsť celkom veľa farieb, čo nám robilo trochu problém.

Nakoniec sme všetci spoločne popolievali stromy a poskladali sa do nápisu: Deň stromov. Fotky z tejto udalosti sa dajú nájsť na stránke školy v časti Fotoalbum.

Zhrnutie: Pre mňa to bola celkom nuda, ale vždy lepšie ako sa učiť :-) Ale keď tie stromy vyrastú, určite to tam bude pekné.

(Patrik, 6. ročník)