• Úspechy - výsledky súťaží

• šk.r. 2020 / 2021

• Súťaž Objavujeme čaro chémie

Zúčastnení žiaci: Martin Gondek, Pavol Dobšovič, Alexandra Čmaradová, Sofia Jarošová.

IQ olympiáda

Poradie (škola) Poradie (kraj) Celkové poradie Priezvisko, meno Trieda Kvantil (kraj) Kvantil (celkom)
          1. 234.-244. 2544.-2647. Šaradín, Dominik 9. 74.19 67.70
          2. 542.-557. 5304.-5456. Balcová, Alexandra 7. 40.51 33.03

- - - Jarošová, Sofia 7 - -

Hollého pamätník

okresné kolo

Lukáš Straška - poézia, (účasť)
          Laura Križanová - próza (účasť)
          Janka Mondeková - próza (účasť)

školské kolo

Kategória 5. - 6. ročník

Próza: 2. miesto - Lívia Uváčková                                   Poézia: 2. miesto - Félix Wink

3. miesto - Adriána Ščepánková                                       3. miesto - Martin Ružarovský

Kategória 7. - 9. ročník

Próza: 1. miesto - Janka Mondeková                              Poézia: 2. miesto - Alexandra Balcová

2. miesto - Alexandra Čmaradová                                    3. miesto - Marek Holekši

3. miesto - Lucia Ilavská

Pytagoriáda - okresné kolo - 13.4. a 14.4.2021

Zúčastnili sa: Kategória PYT3-tretiaci - Martin Bíreš - 24. miesto - úspešný riešiteľ

Nataša Gergelová - 35. miesto - úspešná riešiteľka

Kategória PYT4-štvrtáci - Lukáš Straška - 7. miesto - úspešný riešiteľ

Kategória PYT5-piataci - Félix Wink - 26. miesto - úspešný riešiteľ

Andrea Šulecová - 41. miesto - úspešná riešiteľka

Kategória PYT6-šiestaci - Dávid Blažo - 44. miesto

Kategória PYT7-siedmaci - Alexandra Čmaradová - 15. miesto

Kategória PYT8-ôsmaci - Veronika Jurásková - 32. miesto

Biblická olympiáda - regionálne kolo

družstvo: Martin Gondek, Janka Mondeková, Magdaléna Vavrová

Olympiáda v anglickom jazyku - okresné kolo

5. miesto - VERONIKA JURÁSKOVÁ - úspešná riešiteľka

Bankomat nápadov (finančná gramotnosť)

školské kolo a poslanie do ďalšieho kola: Nina Hájičková, Janka Belicová s Dankou Belicovou, Dominik Šaradin so Štefanom Moravčíkom

Geografická olympiáda Z (online)

1. kolo: Maximilián Pastva, Sofia Jarošová, ALEXANDRA BALCOVÁ (úspešná riešiteľka, účastníčka krajského kola)

Dejepisná olympiáda

Kategória C (9.roč.)

1.miesto ŠTEFAN MORAVČÍK - úspešný riešiteľ, ÚSPEŠNÝ RIEŠITEĽ okresného kola (11.miesto)

Geografická olympiáda

Kategória E (8.-9.roč.)

1. miesto DOMINIK ŠARADÍN - úspešný riešiteľ školského kola, ÚSPEŠNÝ RIEŠITEĽ okresného kola (9.miesto)

2. miesto Marek Holekši - neúspešný riešiteľ školského kola

Kategória F (6.-7.roč.)

1.miesto SOFIA JAROŠOVÁ - úspešná riešiteľka školského kola, ÚSPEŠNÁ RIEŠITEĽKA okresného kola (15.miesto)

Pytagoriáda - 9. - 10. decembra 2020

Pytagoriáda sa konala v tomto školskom roku online a zúčastnili sa žiaci 3. až 8. ročníka. V jednotlivých kategóriách sa úspešnými riešiteľmi stali žiaci:

P3 - žiaci 3.roč - Martin Bíreš (14b) a Nataša Gergelová (12b)

P4 - žiaci 4.roč - Lukáš Straška (18b) a Laura Križanová (14b)

P5 - žiaci 5.roč - Andrea Šulecová (19b) a Félix Wink (17b)

P6 - žiaci 6.roč - Dávid Blažo (19b)

P7 - žiaci 7.roč - Alexandra Čmaradová (13b)

P8 - žiaci 8.roč - Veronika Jurásková (16b)

Blahoželáme.

Chemická súťaž Skús pokus

Na príprave súťažného videa sa zúčastnili: Martin Gondek, Pavol Dobšovič, Alexandra Čmaradová, Magdaléna Vavrová, Daniel Fiala.

Olympiáda z AJ

Dňa 26.11. 2020 sa uskutočnilo školské kolo olympiády z anglického jazyka. Z epidemiologických dôvodov bola olympiáda uskutočnená online formou.

Umiestnenie:

1. miesto - Veronika Jurásková (8. ročník) - postup do okresného kola

2. miesto - Martin Gondek, Lucia Wink (8. ročník)

iBobor  -  10. - 16. novembra 2020

Do súťaže sa z našej školy zapojilo 42 žiakov, z ktorých 22 získali viac ako polovicu bodov z testu, za čo získavajú diplom. Tešíme sa, že aj v tomto období sme sa zapojili do tejto informatickej súťaže, ktorá sa na celom Slovensku konala už štrnástykrát. Pre celkový obraz, súťaže sa tento rok zúčastnilo 55 064 súťažiacich z 804 škôl.

V kategórii Drobec (2. – 3. ročník) súťažilo 12 žiakov a viac ako polovicu z celkových bodov získali 6 žiaci: Michal Pavlík, Martin Bíreš, Andrej Ružarovský, Tanya Šelpoci, Alexander Holekši, Gergelová Nataša.

V kategórii Bobrík (4. – 5. ročník) súťažilo 10 žiakov a viac ako polovicu z celkových bodov získali 9 žiaci:  Maximilán Pastva, Andrea Šulecová, Félix Wink, Daniel Cmero, Dominik Gondek, Patrik Holekši, Vanda Zigová, Adela Skývová.

V kategórii Benjamín (6. – 7.  ročník) súťažilo 9 žiakov a viac ako polovicu z celkových bodov získala žiačka Lucia Ilavská.

V kategórii Kadet (8. – 9. ročník) súťažilo 13 žiakov a viac ako polovicu z celkových bodov získali 6 žiaci: Júlia Bezručková, Veronika Jurásková, Patrik Rábara, Magdaléna Vavrová, Marcel Augustín, Jana Mondeková.